OLD MAKAY! DOMA

Či už kvôli korone, z časových či logistických dôvodov, alebo kvôli individuálnej preferencii, tréning na doma je skvelá voľba. Ja osobne (Filip) som doma trénoval od samého začiatku a veľkú časť mojich výsledkov, najmä čo sa týka hornej časti tela, som dosiahol tým, že som trénoval doma v byte.

Kľuky na jednej ruke na série po 10, kľuky v stojke, zhyby so 40kg na opasku, pistol squaty s 48kg kettlebellom, 130 trhov s 24kg kettlebellom za 10 minút…tieto míľniky som dosiahol vďaka vytrvalým a premysleným domácim tréningom.

Ak chceš trénovať doma, máš moju plnú podporu! Nielenže sa to dá, ale dá sa to robiť inteligentne a efektívne – a s výsledkami!

MAKAY! DOMA ONLINE

V súčasnosti prebieha online kurz zameraný na rozvoj sily a naberanie svalov. Využívame cvičenia s vlastnou váhou, kettlebelly a expandery.

Tréningy sú usporiadané tak, že na seba nadväzujú. Každý tréning je postavený tak, aby bol o niečo náročnejší než ten predošlý. Tým sa nám podarilo dosiahnuť systém, vďaka ktorému dokážeme vyvolať stres na organizmus, ktorý je dostatočný na to, aby došlo k adaptácii, no nie príliš veľký na to, aby prišlo k preťaženiu.

Ak máš záujem o online tréningy na doma, ozvi sa nám na info@makay.sk alebo cez správu na Instagrame alebo Facebooku.