MAKAY! DOMA

ONLINE TRÉNINGY A KURZY NA DOMA

Máme skúsenosti zo stoviek skupinových a individuálnych tréningov v rámci projektu MAKAY!, ale aj iných projektov či spoluprác…ale situácia v rokoch 2020 a 2021 nepraje fyzickým tréningom v telocvični či vonku.

Rozhodli sme sa preto pripraviť pre vás online tréningy a kurzy, ktoré môžete absolvovať doma, vonku alebo kdekoľvek vám to bude vyhovovať.

Našim cieľom je predstaviť vám v týchto kurzoch jednoduché, ale účinné cvičenia, vďaka ktorým budete môcť na sebe makať – rozvíjať silu, budovať svaly, zlepšovať kondíciu a vo všeobecnosti zveľaďovať svoju fyzickú zdatnosť – kdekoľvek a kedykoľvek bez ohľadu na aktuálnu situáciu.

Okrem samotných ponúkame aj individuálne tréningové plány na mieru podľa vášho konkrétneho rozvrhu a dostupného vybavenia, ale aj konzultácie v oblasti výživy či životosprávy. Viac info ohľadom individuálneho prístupu nájdete na stránke INDIVIDUÁLNY COACHING.

PREHĽAD KURZOV

otoč pre prehľadnejšie zobrazenie tabuľky

Ak kurz nie je označený inak, nie je k nemu potrebné žiadne vybavenie, resp. sa zaobídeme s vecami, ktoré každý určite nájde doma (napr. fľaška s vodou, vrecko ryže, hrniec, uterák a podobne).
Kurz Popis Rozsah Cena

Úvodný kurz vhodný pre úplných začiatočníkov.

Hlavné ciele: vzpriamené držanie tela (chrbát, jadro), návyk cvičiť, osvojenie si základných cvičení, kondícia pokrývajúca bežné každodenné aktivity

12 tréningov (4 týždne)
29€

Vhodný pre začiatočníkov, ktorý už v minulosti cvičili.

Hlavné ciele: spevnenie svalov, šliach, kĺbov a jadra, príprava na silový tréning, kondícia víkendového športovca

12 tréningov (4 týždne)
PRIPRAVUJEME!

Vhodný pre cvičencov s niekoľkomesačnými skúsenosťami.

Hlavné ciele: rozvoj sily a svalov, silné jadro (plank 2 minúty), kondícia nad priemerom bežnej populácie

12 tréningov (4 týždne)
PRIPRAVUJEME!