V krátkosti o mne a mojom prístupe

Mám vyše 10 rokov skúseností s trénovaním skupinových a individuálnych tréningov, čo v preklade znamená tisícky tréningov a stovky ľudí. Od roku 2021 robím individuálny online tréning.

Ešte dlhšie sa sám venujem silovému a kondičnému tréningu v rôznych podobách od tréningu s vlastnou hmotnosťou cez kettlebelly, strongman disciplíny, thajský box, jiu jitsu až po beh.

Moja stratégia je učiť sa od legendárnych silových trénerov a ignorovať drvivú väčšinu nezmyslov prichádzajúcich z fitnes priemyslu. Zameriavam sa na rokmi overené stratégie a postupy, ktoré fungujú a hľadám spôsoby, ako ich preniesť zo sveta profesionálnych atlétov a trénerov do môjho sveta, v ktorom ľudia trávia 8 hodín denne prácou, majú rodinu, povinnosti, nedajbože aj záľuby.

Moja kvalifikácia spočíva v rokoch skúseností, chýb a ponaučení, nie v certifikáte, ktorý leží niekde v zásuvke. Nie som dokonalý, ale k dnešnému dňu mi prešli cez ruky stovky ľudí, väčšina so mnou vytrvala niekoľko rokov, niektorí už desať!

“The rule is: the basics are the basics and you can’t beat the basics.”

Charles Poliquin

Pre koho je online tréning vhodný?

Podstatou tohto druhu tréningu je dať Tvojim tréningom systém, hlavu a pätu a zabezpečiť dlhodobý progres. Vieme sa baviť o zlepšeniach, môžem Ti poslať materiály, podľa ktorých môžeš zlepšovať svoju techniku, ale vzhľadom na to, že tréningy prebiehajú bez môjho dohľadu Ťa techniku neviem, nemôžem a nechcem na diaľku učiť.

Preto je táto spolupráce vhodná pre každého, kto:

Chce systematicky, dlhodobo makať na rozvoji sily, pracovnej kapacity, vytrvalosti a svalovej hmoty, má silnú vnútornú motiváciu.

Dokáže bezpečne trénovať bez dohľadu trénera. Online tréning nie je vhodný na adekvátne naučenie techniky! Nie je možné zabezpečiť bezpečné vykonávanie cvičení. Nedokážem byť počas tréningu pri Tebe, a preto len predpokladám, že cvičenia robíš technicky bezpečne. Toto je potenciálne riziko, ktoré si musíš uvedomiť a rozhodnúť sa podľa toho.

Nečaká zázraky a chápe alebo aspoň je ochotný akceptovať skutočnosť, že skutočný progres potrebuje čas. Na druhej strane Ti garantujem, že budeš napredovať rýchlejšie ako hocikto, kto každý týždeň skúša “nový zaručený program ako nabrať 10kg čistej svalovej hmoty”

Ak máš pochybnosti, pokojne sa ozvi a nezáväzne sa o tom pobavíme.

Čo zahŕňa online tréning so mnou?

Moje vedomosti, skúsenosti a ponaučenia z mojich chýb za vyše 10 rokov praxe a ešte dlhší čas nepretržitého trénovania. Základom je tréningový systém a rozvrh tréningov, ktoré ti budem priebežne posielať. Okrem toho…

Moje slovo

Keď spolu začneme makať, rozvoj Tvojej sily, výbušnosti, pracovnej kapacity, vytrvalosti, telesného vzhľadu, ale aj mentálnej kapacity a odolnosti bude pre mňa otázkou zodpovednosti a cti.

Rovnaký záväzok čakám aj ja od teba. Hľadám ľudí, ktorí chcú makať a s ktorými sa budeme motivovať a inšpirovať navzájom.

Máš moje slovo, že Tvoj rozvoj bude moja priorita

Každý týždeň rozvrh tréningov navrhnutý presne podľa Tvojich potrieb

Cieľom tejto spolupráce je maximálna efektívnosť, najrýchlejší možný dlhodobo udržateľný progres smerom k tvojim cieľom, ale aj pôžitok z tréningov.

Nechcem Ti prekopať život. Naopak, budujeme na tom, čo máme. Tréningový plán bude prispôsobený Tvojmu rozvrhu, dostupnému vybaveniu a preferenciám.

Ukážem Ti, ako sa dá efektívne trénovať bez ohľadu na to, či máš dve deti robíš na tri zmeny, alebo žiješ sám so psom v aute. Jediné, na čom záleží, je, či chceš makať!

V hoteli bez vybavenia, fancy fitko alebo hardcore pivnica? Všade sa dá makať. Viem, lebo som to absolvoval.

Rokmi overený systém dlhodobého udržateľného rozvoja

Postupujem podľa jednoduchého, no osvedčeného systému, ktorý prirodzene vznikol v priebehu rokov a je inšpirovaný tými najlepšími zo sveta hybridného tréningu.

Žiadna univerzálna šablóna. Každý riadok Tvojho programu budem písať ja, manuálne a krvopotne podľa toho, čo mi v Tvojej situácii bude práve dávať najviac zmysel. Presne tak, ako keď píšem svoje vlastné tréningy.

Tréningy píšem tak, akoby na tom závisel život. Lebo závisí.

Odporúčania ohľadom tréningu, stravy a životosprávy vzhľadom na Tvoje ciele

Považujem za povinnosť každého trénera poukázať aj na oblasti, ktorú sú “mimo” tréningu. Používam úvodzovky, lebo oddeliť tréning od stravy, regenerácie a spánku je nezmysel.

Odporúčania sú všeobecného charakteru a ich cieľom je pokryť základy ako výživná strava, manažment kalórií a bielkovín, pitný režim, regenerácia spánok.

Priamy kontakt, komunikácia, spätná väzba a podpora

Prvoradé pre mňa je, aby systém vyhovoval Tebe. Na to budem potrebovať spätnú väzbu a otvorenú komunikáciu. Mojou úlohou bude dohliadať, aby boli tréningy dostatočne náročné, a zároveň nie príliš náročné, aby sme sa vyhli zraneniu alebo pretrénovaniu.

Priamy kontakt (email, chat) Ti dáva priestor na otázky ohľadom tréningov a súvisiacimi témami. Toto je zároveň Tvoja možnosť vyťažiť z tejto spolupráce čo najviac.

Čím viac snahy a záujmu uvidím od Teba, tým silnejšia bude moja motivácia dať Ti zo seba všetko.

Si pripravený/á na tréningové dobrodružstvo?

Môžem Ti sľúbiť niekoľko vecí.

Bude to náročné, ale zvládneš to a bude to stáť za to.

Budeme čo najefektívnejšie využívať čas a podmienky, ktoré máš k dispozícii, vzhľadom na Tvoje ciele.

Budeš mať lepšiu predstavu o tom, ako vyzerá a funguje silový a hypertrofický tréning, periodizácia a udržateľný progres.

Postup je jednoduchý

  1. Nezáväzne ma kontaktuj cez formulár nižšie.
  2. Cez video hovor si dáme úvodnú konzultáciu, na ktorej preberieme Tvoje očakávania a moje schopnosti, skúsenosti a kompetencie.
  3. Nezáväzne a bezodplatne (zadarmo) Ti pošlem tréningový plán na prvý týždeň.
  4. Ak sa Ti to bude pozdávať, dohodneme posledné detaily.
  5. Oficiálne začneme trénovať. Platíš až teraz.

Cena za online tréning zahrňujúci všetko vyššie uvedené je 70€ za kalendárny mesiac.

Nezáväzná vstupná konzultácia a prvý týždeň tréningov sú zadarmo. Platíš, až keď sa oficiálne dohodneme na spolupráci.

Kontaktný formulár

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Verified by MonsterInsights